PSD REKLAM
Gebze Bölgesi (Kaliteli) Kutu Harf Tabela İmalatı ve Montajı | YAZIYI OKUYUN
İbrahim Ağa Caddesi Gebze / KOCAELİ
0 554 399 19 66
Anasayfa > Açık Hava Reklam > Go Kart Rimo Evo 5 Araç Sticker Uygulamaları (Karting)

Go Kart Rimo Evo 5 Araç Sticker Uygulamaları (Karting)

evo 5 araç üzeri folyo uygulama

Go Kart araçları üzerine uygulanan sticker folyolar oldukça ilgi çekicidir. Rimo araçların üzerinden daha çok alev desenli ve birbirinden gösterişli folyo stickerlar uygulanmaktadır. Bu sticker uygulamaları çok aranmakta olup bazen nerede yapıldığı bulunamaz. işte firmamız tam burada imdadınıza yetişiyor ve RIMO araç grubuna dair tüm araçların sticker ve folyo uygulama işlemlerini yapıyor ve hazır etiket şekilde gönderimini sağlıyoruz.

Karting araç sticker ürünleri hemen hemen her modelde bulunmaktadır. Yurt dışından hazır üzerinde gelen RIMO sticker etiketleri zamanla aşınarak kötü bir görüntüye sahip olurlar daha sonra bunları yenilemek için tekrar Almanya RIMO ile irtibata geçmek gerekir ve bu çok zahmetli bir süreçti bu yüzden karting arabaları üzerindeki etiketler farklı renklerde ve modellerde hazır bir şekilde bünyemizde bulunmaktadır.

Go Kart Karting Araç Sticker Modelleri

Karting araçları yani RIMO araçlar 3 farklı kategoride incelenebilir bunlar sırasıyla şu şekildedir;

  • Elektrikli karting araçları
  • Benzinli karting araçları 
  • LPG sistemli karting araçları

bu her üç modele ait sticker uygulamaları ve tasarımları grafik tasarımcı arkadaşlarımı ile detaylı olarak düşünülmüş ve tasarlanmıştır. Renk ve seçeneklere bakacak olursak şu şekilde sıralayabiliriz.

Kırmızı Siyah Go Kart Karting Araç Etiketi

Orjinal RIMO EVO6 ve EVO6 araçlarının üzerinde kullanılan renktir. En çok tercih edilen popüler bir renktir. Bu yüzden kırmızı siyah karting araç etiketlerini hiç düşünmeden sipariş verebilirsiniz.

Kırmızının her tonu alev rengi ve farklı desenlerde seçenekler sunabilir ve firma logonuzu sticker üzerine işleyebiliriz.

go kart araç uygulamaları

Sarı Kırmızı Karting Arabası Araç Sticker

Sarı kırmızı karting araç etiketleri ise daha çok sıcak renkleri seven ve araçlarının üzerinde bu tarz etiketler olan kullanıcıların ve araç sahiplerinin tercih ettiği modeldir. Araç sticker ve etiketleri üzerine araç numaları farklı karakterler ile en uygun bölgeye uyacak şekilde hazırlanmaktadır.

Turkuaz Siyah Go Kart Araç Sticker ( Etiketi )

Turkuaz ve siyahın uyumu daha çok EVO6 modelinde tercih edilmiş bizde bu modeli farklılaştırarak daha ateşli hızlı ve öfkeli gözükecek araç sticker modellerini bir araya getirdik. Turkaz ve siyah uyumu genellikle siyah plastik kullanılmış karting araçlarında uygundur. Kırmızı plastikli karting araçlarında daha çok kırmızı siyah etiket tercih edilmelidir.

Sarı Siyah Go Kart Araç Etiketi

Sarı siyah GO Kart arabalarında uygulanan farklı bir etiket türüdür. Bu model genelde ne siyahla nede kırmızı ile uyar fakat yine de çok tercih edilmektedir. Daha çok küçük karting araçlarında ve SINUS marka araçlarda kullanılır bu yüzden bu tarz ve buna benzer yüzlerce araç sticker uygulamalarını bizlere mail atarak ulaşabilirsiniz.

Karting Araç Sticker (Etiket ) Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?

Her modele uygun sticker tasarlanabilir, örneğin en çok talep aldığımız karbon fiber karting araç etiketleri bünyemizde bulunmaktadır. Go kart arabalarında kullanılan sticker uygulamalarında dikkat edilecek en önemli husus etikette kullanılan folyonun kalitesidir. Eğer sticker uygulamaları Oracal veya 3M serisinin ekonomik serisine basılarak uygulanırsa aracın yüzeyindeki bombelerden dolayı kısa sürede atarak solacaktır.

Bu yüzden araç sticker uygulama işlemlerinde Oracal 970 serisi veya 3MIJ80 serisi yüksek cast seri folyolar seçilmelidir. Bu folyolar cast folyo özelliğini taşıdığından araç yüzeyi ile bütünleşecek ve çıkma atma gibi sorunlar olmayacaktır.

RIMO Karting Araçlar Etiketlerinde Laminasyon Olmalı Mı?

Bu sorunun cevabına net olarak evet diyebilirim. Çünkü bildiğiniz gibi karting araçları çok çabuk kirlenir ve temizlenmesi gerekir ve bu temizlik yapılırken özellikle benzinli arabalarda tiner kullanılır. Tiner folyo üzerindeki baskıyı zamanla sökeceğinden etiket üzerindeki renklerde solmalar görünecektir. Bu yüzden koruyucu laminasyon uygulaması kesinlikle yapılmalıdır.

Yine laminasyon seçimi Oracal 970 serisi veya 3MIJ180 serisi cast laminasyonlar seçilerek yapılmalıdır. Etiket ve sticker işlemleriniz için bizlerle 7 / 24 iletişim kurabilir ve siparişlerinizi verebilirsiniz. Eğer bir karting açma fikriniz varsa kutu harf tabela seçenekleri size uygun olabilir.

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git